• Автор:

  Positivim
 • Додано:

  3-08-2022, 10:54
 • Коментарів:

  0
 • Переглядів:

  5

Туриста оштрафували майже на $2000 за "незадекларовані" бургери з McDonald's

Туриста оштрафували майже на $2000 за "незадекларовані" бургери з McDonald's

Photo credit: AFP

Туриста, який подорожував літаком з Балі (Індонезія) до Австралії, оштрафували приблизно на 1874 долари США за провезення в багажі двох бургерів з McDonald's.

Після того, як службовий собака унюхав у чоловіка в багажі незадекларовані бургери McMuffin з яйцем і яловичими ковбасками та круасан з шинкою, пасажир був оштрафований на 2664 австралійські долари.

Враховуючи, що зазвичай один бургер McMuffin коштує близько 2 доларів, а круасан у Mcdonald's коштує приблизно 1 долар, мандрівникові довелося переплатити за сніданок колосальну суму. Щобільше, він навіть не зміг його з'їсти, бо продукти забрали на перевірку.

Річ у тому, що буквально за кілька днів до злощасного польоту австралійська влада ввела нові жорсткі правила біобезпеки після того, як спалах ящуру в Індонезії поширився на популярне серед австралійських туристів Балі.

Також тоді влада Австралії видала наказ, в якому попередила, що в аеропортах особливо ретельно перевірятимуть пасажирів, які прибувають до країни з Індонезії. У разі відмови від проходження перевірки чи виявлення заборонених продуктів загрожували штрафом, чи навіть відмовою у в'їзді, якщо порушником виявиться іноземець.

Зазначимо, ящур відносно нешкідливий для людини, проте небезпечний для парнокопитних тварин, у деяких випадках він призводить до їхньої смерті. Хвороба може переноситися живими тваринами, у м'ясних та молочних продуктах, а також на одязі, взутті та навіть багажі людей, які контактували із зараженими тваринами.

Поділіться з друзями. Просунемо український контент разом.
Повернутись
Інформація
Відвідувачі, які перебувають у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Додати коментар:

 • Смайлики і люди
  Тварини і природа
  Їжа і напої
  Активність
  Порожі й місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий